بسته
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  رویت شدن تصویر Pixel 3 XL و Pixelbook جدید گوگل پیش از موعد

  رویت شدن تصویر Pixel 3 XL و Pixelbook جدید گوگل پیش از موعد

  اشتباه گوگل و منتشر کردن پیش ار موعد رونمایی رسمی،تصویری از پیکسل 3 ایکس ال و پیکسل بوک به صورت تصادفی در یک آگهی تبلیغاتی.

  گوگل می خواهد محصولات جدید خود را پیکسل ۳ ایکس ال و پیکسل‌بوک در ماه آینده به صورت رسمی در رویدادی بزرگ رونمایی کند.خبرهای غیر رسمی زیادی تاکنون در مورد Pixel 3 XL به گوش رسیده است.

  به نظر می رسد گوگل در تبلیغات خود برای این دو محصول عملکرد ضعیفی داشته واین در صورتی اتفاق افتاد که گوگل همه چیز را به صورت کامل و دقیق برنامه ریزی کرده بود.

  این آگهی تبلیغاتی توسط SlashLeaks به اشتراک گذاشته شده در این تصاویر مشخص شد که Pixelbook دارای حاشیه باریک و طراحی بی نظیری است و همچنین قابلیت تبدیل از لپتاپ به تبلت را خواهد داشت.

  در آگهی تبلیغاتی دیگری که توسط SlashLeaks منتشر شده پیکسل بوک در کنار گوشی هوشمند پیکسل 3 ایکس ال قرار گفته که شباهتی به گوشی پیکسل 2 گوگل ندارد،این گوشی دارای طراحی بدون حاشیه،بدون بریدگی بالایی نمایشگر و بدون حاشیه پایینی میباشد،همچنین رنگ آن کاملا سفید خواهد بود.به نظر میرسد پیکسل 3 ایکس ال داراری اسکنر اثر انگشت در پل پشتی باشد و از ماژول دوربین تکی اصلی بهره ببرد.

  با وجود منتشر شدن این تصاویر باید تا زمان رونمایی رسمی گوگل منتظر بمانیم تا دستگاه به صورت رسمی معرفی شود.

  نظر خود را بیان کنید
  آرشیو بلاگ