بسته
(0) آیتم ها
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
  فیلترها
  تنظیمات
  جستجو

  حمایت از تولید ملی به سبک چینی ها

  حمایت از تولید ملی به سبک چینی ها

  آمریکا لایحه ای در کشور خود مبنی بر ممنوعیت خرید تلفن هوشمند از کشور چین تصویب کرد ، همچنین به‌دنبال بازداشت مدیر ارشد مالی هوآوی به دلیل نقض تحریم‌ها علیه ایران  ، این شرکتکه این روز ها در مرکز توجه رسانه ها و مردم قرار گرفته است استفاده از محصولات اپل را برای کارمندان خود ممنوع اعلام کرد و در صورت عدم همکاری از سوی کارمندان ، از خقوق کارمند خاطی کسر و حتی در بعضی موارد اخراج میگردند .

   

  در راستای حمایت از محصولات هواوی بسیاری از شرکت های چینی به کارمندان خود یارانه هایی جهت پوشش 10 تا 20 درصد قیمت گوشی اعطا می کنند . همچنین بعضی شرکت ها مانندShanhai YouLouk Electronic به طور رایگان دو گوشی هواوی به کارکنان خود اهدا کرده است .

  یک کارخانه تولید نوشیدنی نیز وعده داده است که مشتریان میتوانند برابر با 30 درصد مبلغ خرید خود از محصولات هواوی ، محصولات کارخانه را هدیه بگیرند .  

  بعضی نیز از شیوه های تهدید آمیزی برای این کار استفاده کرده اند مانند امحا ، تنبیه ، جریمه و اخراج کارکنانی که از محصولات اپل استفاده می کنند .

  با وجود تمام این مشکلات ،  با حمایت داخلی مردم چین و کیفیت محصولات هواوی ، این شرکت توانسته است شرکت اپل را کنار زده و پس از سامسونگ، در جایگاه دوم قرار گیرد و این یعنی تبدیل تهدید به فرصت .

   

  نظر خود را بیان کنید
  آرشیو بلاگ